Intensywne granie naszych drużyn !

Kolejny weekend z intensywnym graniem naszych piłkarzy i piłkarek

Zaczniemy od naszych najstarszych drużyn nasi juniorzy pokonali w lidze WZPN Czarnych Ostrowite 11:2, także zwycięstwo po walkowerze odnieśli nasi trampkarze, natomiast drużyna młodzika rozgrywała swój mecz w Pyzdrach z tamtejszą Wartą notabene złożoną również w całości z naszych adeptów, wynik to 7:1 dla gospodarzy.

W sobotę odbyła się II kolejka rozgrywek ekstrafox, a w niedziele nasze ŻAKI zainaugurowali rozgrywki w strukturach PZPN (KS Zjednoczeni/FOX) czyli w lidze WZPN, turnieje odbyły się w Gnieźnie, poniżej wyniki naszych zespołów w poszczególnych turniejach

WZPN (w tych rozgrywkach nie prowadzi tabel, ani wyników)

F2 - 2013 wygraliśmy wszystkie mecze - trener zadecydował o przeniesieniu drużyny do rocznika 2012 od następnego turnieju

Bramki 37-1

8-Goclik
7-Zmuda
5-Nadolny
4-Lisiecki
4-Roszyk
4-Pluciński
3-Piasecki
2-Andrzejaszek

F1 - 2012 tu chłopcy 2 mecze wygrali oraz 2 przegrali:

Bramki 10-5

4-Nadolny
2-Kwaśny
1-Lisiecki
1-Ławniczak
1-Szwat
1-Lepczyk

EKSTRAFOX

II Kolejka 2010/11

Szkółka Fox II - Fara Pelikan Żydowo 0-4 (Graczyk, Borowicz, Świgoń, Wojciechowski)

Szkółka Fox - Płomień Nekla 2-2 (Polityło, Szczepankiewicz - Kołodziejczak, Majchrowski)

Warta Pyzdry - Szkółka Fox II 7-1 (3-Dziedzic, Waszak J., Waszak A., Feszczuk, Szczublewski - Bandosz)

Szkółka Fox - Fara Pelikan Żydowo 5-7 (2-Frąckowiak, 3-Polityło - 2-Świgoń, 4-Graczyk, Mikołajczyk)

Warta Pyzdry - Płomień Nekla 2-0 (Feszczuk, Dziedzic)

Szkółka Fox - Warta Pyzdry 0-6 (Feszczuk, Górski, 2-Dziedzic, 2-Waszak J.)

Szkółka Fox II - Płomień Nekla 4-1 (2-Rolewicz, 2- Kopieć - Matusiak)

Warta Pyzdry - Fara Pelikan Żydowo 1-1 (Feszczuk - Świgoń)

Szkółka Fox - Szkółka Fox II 1-4 (Szczepankiewicz - 2-Bandosz, Rolewicz, Ratajczak)

Płomień Nekla - Fara Pelikan Żydowo 0-4 (2-Graczyk, Świgoń, Matyjasek)