ZOSTAŃ SPONSOREM

Zostań sponsorem Szkółki Piłkarskiej Fox i przyczyń się do rozwoju piłki nożnej w naszych lokalizacjach - Września, Kołaczkowo, Mielżyn, Nekla, Pyzdry, Otoczna, Chwalibogowo, Kaczanowo.

Jesteśmy szkółką, która za główny cel stawia sobie rozwój młodych piłkarzy. W naszych zespołach trenują dzieci w wieku 2-13/17 lat. Często są to dzieci z biednych rodziny i za sprawą państwa sponsoringu chcielibyśmy wspierać naszych adeptów w postaci zakupu sprzętu sportowego.

Każda osoba, której bliska jest działalność Szkółki Piłkarskiej Fox może pomóc w jej funkcjonowaniu. Liczy się nawet najmniejszy gest – który dla nas może być bardzo ważny.

Zachęcamy Państwa do pomocy – pomocy naszym piłkarzom w ich rozwoju i wychowaniu.

FORMA RZECZOWA

W tej formie możesz przeznaczyć wszelkie rzeczy jakie uważasz za stosowne, iż mogą stać się przydatne naszej Szkółce. Mogą to być np. przedmioty które Szkółka wykorzysta do prowadzenia zajęć (w szczególności piłki które nasi zawodnicy szczególnie mocno eksploatują ;), stroje piłkarskie, sprzęt piłkarski.

FORMA FINANSOWA

Możesz także zostać sponsorem wstępując do ,,klubów,, które mają na celu pozyskiwanie środków finansowych na utrzymanie drużyn piłkarskich.

,,Klub Przyjaciół Szkółki 50-150,, zrzesza osoby prywatne oraz firmy pragnące na miarę swoich możliwości finansowych wesprzeć działalność szkółki - logo firmy na stronach internetowych, w gazecie lokalnej i plakatach promujących.

SPONSOR GŁÓWNY - każda firma lub osoba prywatna, która chciałaby zostać sponsorem głównym szkółki, dzięki czemu logo firmy będzie widoczne na stronach internetowych, w gazecie lokalnej, na plakatach promujących i każdych spodenkach naszego adepta.

SPONSOR STRATEGICZNY - - każda firma lub osoba prywatna, która chciałaby zostać sponsorem strategicznym szkółki, dzięki czemu logo firmy będzie widoczne na stronach internetowych, w gazecie lokalnej, na plakatach promujących oraz na koszulce każdego z naszych adeptów.

SPONSOR PLATINUM - każda firma lub osoba prywatna, która chciałaby zostać sponsorem platinum szkółki, dzięki czemu logo firm będzie widoczne na stronach internetowych, w gazecie lokalnej, na plakatach promujących, nazwa turniejów organizowanych przez nasz klub będzie mogła zawierać, nazwę firmy np. EKSTRAFOX-RADIO WRZEŚNIA, FOX CUP-PRETENDER, logo firmy widoczne będzie także na koszulce każdego naszego adepta.

*Całość sponsoringu przeznaczana jest na zakup sprzętu sportowego dla dzieci ! (sponsor otrzymuje fv z zakupionym sprzętem na w/w kwoty)

W zamian za pomoc finansową jesteśmy w stanie zrewanżować się powyższą ofertą reklamową lub w innej formie przez Państwa zaproponowanej

Jeżeli są Państwo zainteresowani sponsoringiem prosimy o kontakt :

tel: 724-575-876

szkolka.fox@o2.pl