TRENERZY

Trenerzy szkółki:

Maciej Lisiecki tel 724-575-876 – KOORDYNATOR - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, posiada licencje trenera UEFA A. Obecnie zawodnik i trener drużyny Czarni Czerniejewo, występował także w klubach III ligi - Sokole Kleczew i Calisii Kalisz. Pięciokrotnie zdobywał koronę króla strzelców IV ligi.

Paweł Lisiecki tel 697-083-010 – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, posiada tytuł trenera UEFA A. Obecnie zawodnik Victorii Września w przeszłości występował w I-ligowym Zagłębiu Sosnowiec i II-ligowej Jarocie Jarocin.

Bartosz Darul tel 783-696-413- Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, trener z licencją - UEFA A. Jako zawodnik grał w Polonii Środa Wiekopolska i Victorii Września.

Jakub Cierpiszewski tel 500-153-004 – Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku ratownictwo medyczne. Posiada licencje trenera UEFA B. Obecnie zawodnik drużyny Czarni Czerniejewo. Oprócz obowiązków trenerskich sprawuje także opiekę medyczną podczas meczów organizowanych przez nasz klub.

Kamil Gut tel 665-963-520 - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Posiada tytuł trenera UEFA B. Jest wychowankiem Victorii Września, w której występował wiele lata na szczeblach piłki młodzieżowej i seniorskiej.

Mateusz Jackowski tel 509-150-697 - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, posiada licencję trenera UEFA B. W przeszłości pracował z grupami młodzieżowymi w klubach Poznaniak Poznań i Płomień Nekla, gdzie również przez wiele lat występował w drużynie seniorów.

Tomasz Roszyk tel 696-536-215 - Absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu - turystyka i rekreacja. Posiada tytuł trenera UEFA B. Obecnie zawodnik Vitcovii Witkowo. Występował także w LKS Ślesin i Sokole Kleczew. Całą swoją przygodę z futbolem związany z pozycją bramkarza.

Michał Wyrzykiewicz tel 507-598-335 - Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu na kierunku wychowanie fizyczne, obecnie studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Posiada uprawnienia trenerskie UEFA B i licencję PZPN. Pracował także z grupami młodzieżowymi w Polonii Środa Wielkopolska.

Bartosz Lajtlich tel 793-533-453 - Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, wychowanek klubu MKS Warta Pyzdry, trener grup młodzieżowych Warty Pyzdr, posiada licencję UEFA C, uczestnik kursu UEFA B.

Piotr Dowbusz tel 697-982-636 - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, posiada licencję UEFA B. Trener grup młodzieżowych i drużyny seniorskiej MKS Warta Pyzdry, w której także występowała jako zawodnik.

Jakub Groszkowski tel 512-313-380 - ur. 19 lipca 1993 we Wrześni, obecnie student Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu. Obecnie zawodnik III-ligowego Sokoła Kleczew. Uczestnik kursu UEFA C.

Mateusz Goździaszek tel 696-650-849 - ur 13 stycznia 1990 we Wrześni, obecnie zawodnik Czarnych Czerniejewo, grał także w klubie III ligi Sokole Kleczew. Posiada uprawnienia trenerskie UEFA C.

Krzysztof Przybylski tel 665-856-359 - ur. 5 lipca 1992 we Wrześni. Obecnie zawodnik Czarnych Czerniejewo, swoje pierwsze kroki stawiał w drużynach młodzieżowych Płomienia Nekla. Uczestnik kursu UEFA C.

Szymon Krawczyński tel 783-757-394 - ur. 29 lipca 1994. Obecnie zawodnik Victorii Września. Uczestnik kursu UEFA C.

Wiadomości (utwórz nową)