REGULAMIN

I. Zawodnik Szkółki zobowiązuje się:

 1. Godnie reprezentować barwy klubowe zarówno w trakcie treningu, jak i w życiu codziennym.
 2. Trenować w jednolitym stroju treningowym, w razie złej pogody może być dres lub kurtka.
 3. Przed, w trakcie, jak i po treningu pomagać trenerowi podczas rozstawiania i składania sprzętu sportowego .
 4. Wykonywać tylko i wyłącznie polecenia trenera prowadzącego zajęcia.
 5. Być sumiennym i zdyscyplinowanym.
 6. W trakcie treningu skupiać się na wykonywanych ćwiczeniach i starać się nie kontaktować z opiekunami, co może powodować brak koncentracji i skupienia.
 7. Wszelkie dolegliwości zdrowotne bezzwłocznie zgłaszać trenerowi.
 8. Podczas treningów i meczów ligowych spożywać jedynie niegazowaną wodę mineralną.
 9. W czasie wolnym doskonalić elementy piłkarskie poznane na treningu.
 10. Sprzęt, który zawodnik otrzymuje, jest własnością Szkółki i musi być szanowany. Po zakończeniu gry zawodnika w Szkółce, sprzęt należy zwrócić trenerowi z wyjątkiem sprzętu, za który rodzic poniósł całkowity koszt zakupu (pierwszy strój jest gratis, kolejny trzeba zakupić na własny koszt - można wybrać sobie ksywkę na plecach, natomiast numer jest wybierany automatycznie przez producenta). Jeżeli sprzęt-strój (także sprzęt treningowy - piłki,pachołki, bramki itp.) nie jest szanowany i zostanie uszkodzony, szkółka może żądać zwrotu poniesionych kosztów.

II. Rodzice (opiekunowie) zobowiązują się:

 1. W trakcie zajęć treningowych i zawodów nie kontaktować się z dziećmi, ponieważ wpływa to na ich dekoncentrację.
 2. Podczas meczów i treningów rodzice, opiekunowie, kibice etc. powinni przebywać na trybunach obiektu sportowego, na którym odbywają się zawody.
 3. W czasie meczu zachowywać się kulturalnie, akceptować wszystkie decyzje sędziego.
 4. Do terminowego opłacania składek z góry do l0-go dnia każdego miesiąca. Szkółka Piłkarska nie zwraca pieniędzy za nieobecności zawodnika na zajęciach (brak zgłoszenia-składkę należy opłacić w 100%, chyba że rodzic uzgodni nieobecność z koordynatorem szkółki - miesiące lipiec-sierpień można zawiesić bez żadnych zobowiązań, inne miesiące tylko w szczególnych przypadkach - kontuzje itp., informacja o zawieszeniu powinna zostać przekazana np. 30go kwietnia zawieszamy na maj - MOŻNA ZAWIESIĆ MAKSYMALNIE 1 MIESIĄC W ROKU - jedyny wyjątek, gdzie rodzic może zawiesić dwa miesiące to lipiec i sierpień, jednak w pozostałych miesiącach już dziecko nie będzie mogło być zawieszone. Jeżeli zawodnik jest chory lub kontuzjowany dłużej niż 2 tygodnie, należy zgłosić trenerowi jak długa będzie absencja w treningach.
 5. W uzasadnionych indywidualnych przypadkach na podstawie wniosku rodzica istnieje możliwość przesunięcia terminu wniesienia opłat miesięcznej po wcześniejszym uzgodnieniu z trenerem – koordynatorem Szkółki Piłkarskiej „Fox”.
 6. Powiadomić trenera prowadzącego o nieobecności dziecka na treningu, która będzie trwała dłużej niż tydzień.
 7. Do przekazania dziecka trenerowi - na 5 minut przed rozpoczęciem treningu oraz odebrania - 5 minut przed zakończeniem treningu rodzic powinien czekać na dziecko.
 8. W przypadku rezygnacji z udziału dziecka w zajęciach, rodzic lub opiekun prawny zobowiązany jest powiadomić na piśmie przesłanym listem, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.W przypadku braku powiadomienia i wypisania w tym rozliczenia się (strój, składki), dziecko będzie traktowane jako uczestnik zajęć za co będzie pobierana opłata (jeżeli rezygnacja jest np. od grudnia najpóźniej do końca listopada trzeba to zgłosić, Przez ograniczoną ilość miejsc w grupach niewypisane dziecko blokuje miejsca dla innych chętnych zawodników ! Wypisanie zawodnika musi nastąpić w miesiącu poprzedzający np. w sierpniu należy poinformować, że dziecko od września nie będzie uczęszczać na zajęcia (jeżeli informacja o wypisaniu nastąpi 7 września należy wtedy uiścić opłatę za wrzesień).
 9. Jeżeli zajęcia są odwołane lub przełożone rodzic może zgłosić chęć uczestnictwa syn/córki w zajęciach z inną grupą treningową także w inne lokalizacji.
 10. Do powiadomienia koordynatora (Maciej Lisiecki - 724575876) o zmianie numeru telefonu !!!
 11. Do nie podważania autorytetu trenera, zarówno w obecności swoich dzieci, jak i innych rodziców. Ze wszystkimi problemami i wątpliwościami zgłaszają się indywidualnie do trenera prowadzącego lub trenera - koordynatora Szkółki Piłkarskiej „Fox”.

zatwierdzony 12.12.2013r.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij