REGULAMIN

I. Zawodnik Szkółki zobowiązuje się:

 1. Godnie reprezentować barwy klubowe zarówno w trakcie treningu, jak i w życiu codziennym.
 2. Trenować w jednolitym stroju treningowym, w razie złej pogody może być dres lub kurtka.
 3. Przed, w trakcie, jak i po treningu pomagać trenerowi podczas rozstawiania i składania sprzętu sportowego .
 4. Wykonywać tylko i wyłącznie polecenia trenera prowadzącego zajęcia.
 5. Być sumiennym i zdyscyplinowanym.
 6. W trakcie treningu skupiać się na wykonywanych ćwiczeniach i starać się nie kontaktować z opiekunami, co może powodować brak koncentracji i skupienia.
 7. Wszelkie dolegliwości zdrowotne bezzwłocznie zgłaszać trenerowi.
 8. Podczas treningów i meczów ligowych spożywać jedynie niegazowaną wodę mineralną.
 9. W czasie wolnym doskonalić elementy piłkarskie poznane na treningu.
 10. Sprzęt, który zawodnik otrzymuje, jest własnością Szkółki i musi być szanowany. Po zakończeniu gry zawodnika w Szkółce, sprzęt należy zwrócić trenerowi z wyjątkiem sprzętu, za który rodzic poniósł całkowity koszt zakupu. Jeżeli sprzęt-strój (także sprzęt treningowy - piłki,pachołki, bramki itp.) nie jest szanowany i zostanie uszkodzony, szkółka może żądać zwrotu poniesionych kosztów.

II. Rodzice (opiekunowie) zobowiązują się:

 1. W trakcie zajęć treningowych i zawodów nie kontaktować się z dziećmi, ponieważ wpływa to na ich dekoncentrację.
 2. Podczas meczów i treningów rodzice, opiekunowie, kibice etc. powinni przebywać na trybunach obiektu sportowego, na którym odbywają się zawody.
 3. W czasie meczu zachowywać się kulturalnie, akceptować wszystkie decyzje sędziego.
 4. Do terminowego opłacania składek z góry do l0-go dnia każdego miesiąca. Szkółka Piłkarska nie zwraca pieniędzy za nieobecności zawodnika na zajęciach (brak zgłoszenia-składkę należy opłacić w 100%, chyba że rodzic uzgodni nieobecność z koordynatorem szkółki - miesiące lipiec-sierpień można zawiesić bez żadnych zobowiązań, inne miesiące tylko w szczególnych przypadkach - kontuzje itp., informacja o zawieszeniu powinna zostać przekazana np. 30go kwietnia zawieszamy na maj - MOŻNA ZAWIESIĆ MAKSYMALNIE 1 MIESIĄC W ROKU - jedyny wyjątek, gdzie rodzic może zawiesić dwa miesiące to lipiec i sierpień, jednak w pozostałych miesiącach już dziecko nie będzie mogło być zawieszone. Jeżeli zawodnik jest chory lub kontuzjowany dłużej niż 2 tygodnie, należy zgłosić trenerowi jak długa będzie absencja w treningach.
 5. W uzasadnionych indywidualnych przypadkach na podstawie wniosku rodzica istnieje możliwość przesunięcia terminu wniesienia opłat miesięcznej po wcześniejszym uzgodnieniu z trenerem – koordynatorem Szkółki Piłkarskiej „Fox”.
 6. Powiadomić trenera prowadzącego o nieobecności dziecka na treningu, która będzie trwała dłużej niż tydzień.
 7. Do przekazania dziecka trenerowi - na 5 minut przed rozpoczęciem treningu oraz odebrania - 5 minut przed zakończeniem treningu rodzic powinien czekać na dziecko.
 8. W przypadku rezygnacji z udziału dziecka w zajęciach, rodzic lub opiekun prawny zobowiązany jest powiadomić na piśmie przesłanym listem, telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.W przypadku braku powiadomienia i wypisania (rozliczenia i zdania sprzętu) dziecko będzie traktowane jako uczestnik zajęć za co będzie pobierana opłata (jeżeli rezygnacja jest np. od grudnia najpóźniej do końca listopada trzeba to zgłosić, Przez ograniczoną ilość miejsc w grupach niewypisane dziecko blokuje miejsca dla innych chętnych zawodników ! Wypisanie zawodnika musi nastąpić w miesiącu poprzedzający np. w sierpniu należy poinformować, że dziecko od września nie będzie uczęszczać na zajęcia (jeżeli informacja o wypisaniu nastąpi 7 września należy wtedy uiścić opłatę za wrzesień).
 9. Jeżeli zajęcia są odwołane lub przełożone rodzic może zgłosić chęć uczestnictwa syn/córki w zajęciach z inną grupą treningową także w inne lokalizacji.
 10. Do nie podważania autorytetu trenera, zarówno w obecności swoich dzieci, jak i innych rodziców. Ze wszystkimi problemami i wątpliwościami zgłaszają się indywidualnie do trenera prowadzącego lub trenera - koordynatora Szkółki Piłkarskiej „Fox”.

zatwierdzony 12.12.2013r.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij