O SZKÓŁCE

SZKÓŁKA PIŁKARSKA ,,FOX,,– ma zadanie nauczyć adepta futbolu wszystkich elementów techniki piłkarskiej oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad ,,Fair Play,, , dlatego też proponujemy treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka z treningu oraz całej piłkarskiej przygody jaką z nami przeżywa. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników, nie zwalniając jednocześnie z obowiązku czynienia postępów. Naszych podopiecznych „zarażamy pasją” do piłki nożnej. Grupy u nas podzielone są na bardziej i mniej zaawansowanych, dlatego bez względu na prezentowane umiejętności każdy chętny do uprawiania tego sportu znajdzie u nas miejsce - brak selekcji.

Szkółka prowadzi treningi na terenie Wrześni, Cielimowa/Żydowa, Otocznej, Mielżyna, Nekli, Pyzdr, Kołaczkowa, Kaczanowa, Chwalibogowa i Nowego Folwarku z dziećmi (także dziewczynkami - grupa dziewczęca we Wrześni !!!) w wieku od 2 do 17 lat. Zapisy trwają przez cały rok pod numerem telefonu:724-575-876. Zajęcia odbywają się 2-3 razy w tygodniu od marca do listopada (grupy najmłodsze od połowy marca do połowy października) na obiektach ,,Orlik 2012,, ,podczas okresu zimowego w salach sportowych. Nasze grupy nie są liczne (maksymalnie 20-22 zawodników w grupach starszych oraz 18-20 w grupach młodszych - zajęcia w dwóch najmłodszych grupach 2-6 lat odbywają się pod nadzorem dwóch trenerów), przez co szkolenie jest znacznie lepsze. Po zapisaniu się na zajęcia każde dziecko otrzyma bezpłatny sprzęt sportowy (koszulka, spodenki, ewentualnie buty jeżeli rozmiar jest na stanie). Organizujemy wyjazdy na mecze Lecha Poznań oraz na obozy szkoleniowe. Nasi adepci biorą udział w trzech różnych rozgrywkach m.in Liga Mistrzów Szkółek FOX/WP - gdzie występują reprezentacje w rocznikach 2008-2002, Liga Szkółki Piłkarskiej FOX dla dzieci od 5-11 roku życia oraz EKSTRAFOX z udziałem drużyn z Wrześni, Witkowa, Środy Wlkp. i Czerniejewa dzięki rozgrywkom adepci mogą rywalizować z rówieśnikami i poczuć smak prawdziwych sportowych emocji.

W 2017 roku powstała AKADEMIA FOX/WP gdzie reprezentacje występują w rozgrywkach związkowych, docelowo po 2020 roku ma powstać drużyna seniorów promująca naszych wychowanków !!!

Nasz klub współpracuje także z innymi klubami, chłopcy i dziewczynki po ukończeniu szkolenia w naszej szkółce mogą kontynuować swą przygodę piłkarską w innych klubach w tym także w Medyku Konin (Mistrz Polski - kobiet i uczestnik UEFA Women's Champions League) i w Polonii Środa Wielkopolska - seniorzy obecnie grają w III lidze, a seniorki w II i III lidze.

Każdy może spróbować pierwsze dwa treningi są darmowe i niezobowiązujące!!!!

Wiadomości (utwórz nową)