O SZKÓŁCE

SZKÓŁKA PIŁKARSKA ,,FOX,,– ma zadanie nauczyć adepta futbolu wszystkich elementów techniki piłkarskiej oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad ,,Fair Play,, , dlatego też proponujemy treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka z treningu oraz całej piłkarskiej przygody jaką z nami przeżywa. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników, nie zwalniając jednocześnie z obowiązku czynienia postępów. Naszych podopiecznych „zarażamy pasją” do piłki nożnej. Grupy u nas podzielone są na bardziej i mniej zaawansowanych, dlatego bez względu na prezentowane umiejętności każdy chętny do uprawiania tego sportu znajdzie u nas miejsce - brak selekcji. Uwaga - nie stawiamy na drużyny nastawione na sukces i wyniki, stawiamy na rozwój jednostek, dla nas od wyniku, ważniejszy jest rozwój zawodnika-zawodniczki, dlatego kosztem super drużyny chcemy wychować super zawodnika !!!

Szkółka prowadzi treningi na terenie Wrześni, Nekli, Pyzdr, Otocznej, Orzechowa, Kaczanowa/Bierzglinka i Nowego Folwarku z dziećmi (także dziewczynkami) w wieku od 3 do 17 lat. Zapisy trwają przez cały rok pod numerem telefonu:724-575-876. Zajęcia odbywają się 2-3 razy w tygodniu. Nasze grupy nie są liczne (maksymalnie 18-22 zawodników w grupach starszych oraz 16-18 w grupach młodszych, przez co szkolenie jest znacznie lepsze. Po zapisaniu się na zajęcia każde dziecko otrzyma bezpłatny sprzęt sportowy (koszulka, spodenki, ewentualnie buty jeżeli rozmiar jest na stanie). Organizujemy wyjazdy na mecze Lecha Poznań oraz na obozy szkoleniowe. Nasi adepci biorą udział w trzech różnych rozgrywkach m.in Liga WZPN i WZDN dla dzieci od 5 roku życia.

Każdy może spróbować pierwsze dwa treningi są darmowe i niezobowiązujące!!!!

KLUB PARTNERSKI !

Miło nam poinformować, że w dniach 20.03.2019 i 28.03.2019 r. podczas zebrań założycielskich, powstał w formie stowarzyszenia - Klub Sportowy ZJEDNOCZENI WRZEŚNIA. Nowy klub na mapie powiatu wrzesińskiego oprócz sekcji wiodącej jaką będzie piłka nożna młodzieżowa, będzie także zajmował się sekcjami siatkówki dziewcząt, tenisa stołowego, a także w zamyśle jest powstanie coraz bardziej popularnego e-sportu.