NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Jak zapisać dziecko do Szkółki?

Aby zapisać dziecko należy skontaktować się telefonicznie -724-575-876 lub email - szkolka.fox@o2.pl

W jakim wieku musi być dziecko aby zapisać je do Szkółki?

Od 2-go roku życia do wieku seniorskiego, czyli cały pion szkolenia.

Do kiedy należy zapłacić składkę ?

Płatności zawsze dokonywane są z góry na początku miesiąca (np. do 10go czerwca za czerwiec).

Jak często odbywają się zajęcia i ile trwają?

Dwa-trzy razy w tygodniu - 55-65minut , 6-12x w miesiącu (zdarzają się miesiące, w których jest 12 treningów, ale także po 6-7 treningów, jednak średnio przez cały rok wychodzi 8 zajęć w miesiącu plus treningi dodatkowe i turnieje) - zajęcia nie odbywają się w święta państwowe i kościelne (przerwa świąteczna w grudniu jest dłuższa), a także w długie weekendy majowe i Bożego Ciała - oprócz tego są organizowane turnieje w soboty. Dzieci starsze biorą także udział w rozgrywkach związkowych PZPN.

Czy na zajęcia mogą uczęszczać dziewczynki?

Tak, w zajęciach mogą brać udział dziewczynki.

Czy trzeba informować o rezygnacji z uczestnictwa w treningach ?

O rezygnacji z udziału dziecka w zajęciach rodzic lub opiekun prawny zobowiązany jest powiadomić Szkółkę na piśmie, telefonicznie, za pomocą poczty elektronicznej lub poprzez wiadomość SMS. W przypadku braku powiadomienia i wypisania (w tym rozliczenia i zdania sprzętu lub opłaty) dziecko będzie traktowane jako uczestnik zajęć za co będzie naliczana składka !!!! Przez ograniczoną ilość miejsc w grupach niewypisane dziecko blokuje miejsca dla innych chętnych zawodników !

W przypadku minimum 2-tygodniowej nieobecności dziecka na zajęciach (kontuzja itp.) należy poinformować koordynatora (telefonicznie lub SMS).

Jakie obuwie dziecko musi mieć ze sobą na treningach?

Dziecko na treningi może przyjść w obuwiu sportowym, które zakłada na zajęcia wychowania fizycznego i jeżeli odpowiada mu gra w tym obuwiu szkółka nie będzie nakazywała zakupu innych butów treningowych. Jednak dzieci w wieku od 8 lat i starsze powinny posiadać obuwie typu ,,korki,, lub Turfy – ,,śniegówki,, z tzw. małymi korkami na obiekty ze sztuczną nawierzchnią oraz na halę - halówki z podeszwą kauczukową lub w/w ,,śniegówki,,.

Co jeśli pada deszcz, a zajęcia planowane są na powietrzu?

Jeżeli deszcz pada dość mocno i nieustannie to zajęcia się nie odbywają (trener informuje rodzica poprzez sms najpóźniej 30minut przed rozpoczęciem zajęć). Natomiast jeżeli deszcz pada przelotnie i lekko to każdy chętny może zjawić się na treningu. Niestety nie mamy możliwości w ciągu jednego dnia zorganizować treningu w hali. Każde zajęcia odwołane są  odrabiane.

JEŻELI NIE MA INFORMACJI O ODWOŁANIU LUB PRZEŁOŻENIU TRENINGU, ODBYWA SIĘ ON BEZ ZMIAN WG. HARMONOGRAMU!!!

Gdzie odbywają się treningi ?

Okres letni trwa od marca do końca listopada (wszystko zależne jest od pogody okres może zostać skrócony lub wydłużony) - treningi odbywają się na sztucznych boiskach lub orlikach. Okres zimowy od listopada/grudnia do końca lutego/marca - treningi odbywają się w halach sportowych lub cały rok na orliku grupy sportowe oraz najstarsze.

Czy rodzic po przyprowadzeniu dziecka na zajęcia ma czas wolny do chwili skończenia zajęć?

Tak, jednak w razie pogorszenia się warunków atmosferycznych w trakcie treningu trener może zakończyć zajęcia prędzej, należy zjawić się wcześniej po odbiór dziecka.

Co dziecko powinno mieć ze sobą na treningu i jak powinno być ubrane?

Dzieci mogą przyjechać na trening już przebrane lub jeśli jest możliwość można skorzystać z szatni. Ubranie zależy od warunków atmosferycznych, powinno być ciepłe i składać się z koszulki, spodenek, ewentualnie dresu, koszulki termo i kurtki ortalionowej oraz obuwia sportowego. Szkółka zapewnia pierwszy strój wszystkim uczestnikom, z którego adepci korzystają podczas zajęć i rozgrywek (kolejne komplety rodzic musi zakupić na własny koszt).

Dziecko powinno posiadać ze sobą niegazowaną ! wodę mineralna (przynajmniej 0,5 l).

Czy należy zwrócić sprzęt sportowy ?

Sprzęt, który zawodnik otrzymuje jest własnością Szkółki i musi być szanowany. Po zakończeniu gry zawodnika w Szkółce, sprzęt należy zwrócić trenerowi (z wyjątkiem sprzętu, za który rodzic ponosi całkowity koszt zakupu lub ponieść koszt zakupu w razie krótkiego uczestnictwa w zajęciach).

Czy trzeba zapłacić składkę jeśli dziecko zrezygnuje po 1 treningu?

Pierwsze dwa treningi są darmowe i niezobowiązujące.

Czy treningi odbywają się w trakcie wakacji?

Tak, szkółka działa przez 12 miesięcy w roku, również w trakcie wakacji zimowych i letnich. Zmianie ulega harmonogram treningów - można miesiące letnie zawiesić nieodpłatnie!

Co po ukończeniu szkolenia w szkółce ?

Nasz klub współpracuje także z innymi klubami, chłopcy i dziewczynki po ukończeniu szkolenia w naszej szkółce mogą kontynuować swą przygodę piłkarską w ZJEDNOCZONYCH WRZEŚNIA lub w innych klubach w tym także w Medyku Konin, Płomieniu Nekla, Warcie Pyzdry, Sparcie Sklejka Orzechowo i Polonii Środa Wielkopolska - z tymi wszystkimi klubami współpracuje nasza szkółka !!!