Dziewczyny trenują !

Od dwóch miesięcy w naszej szkółce istnieje drużyna dziewcząt Foxy Września. Obecnie zapisanych jest już 20 młodych piłkarek, które trenują dwa razy w tygodniu oraz biorą udział w naszej Lidze Szkółki Fox. Po zapisaniu się jeszcze około 6 zawodniczek, zostanie dokonany podział na dwie drużyny (5-7 lat i 8-10 lat), obecnie wspólnie trenują dziewczynki w wieku od 5 do 10 lat, które podnoszą swoje umiejętności na dwóch równoległych boiskach. Są też już pierwsze sukcesy naszych adeptek - Julia Wojtasińska rocznik 2005 (urodzona w grudniu - co też bierzemy pod uwagę podczas szkolenia w naszym klubie) i Nina Budzińska rocznik 2006 zostały wytypowane na konsultacje szkoleniową do Kadry Wielkopolski U-13.