DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE - PRZEKAŻ 1,5% PODATKU I W TYM ROKU !!!

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE - PRZEKAŻ 1,5% PODATKU I W TYM ROKU !!!
PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW !!!
Szkółka Piłkarska Fox składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zdecydowały się na przekazanie 1% od swoich podatków na wsparcie naszego klubu, dzięki zebranym środkom zakupiliśmy 10 piłek. Niestety nie mamy informacji kto, gdzie, ile przekazał dla naszych małych piłkarzy, dlatego nie możemy złożyć osobiście podziękowań, dlatego wszystkim anonimowym darczyńcom serdecznie dziękujemy !
Zachęcamy do oddania 1,5% i w tym roku.

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich sympatyków Szkółki Piłkarskiej Fox o finansowe wsparcie działalności sportowej. Zgodnie z ustawą podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz dowolnie wybranej przez siebie organizacji. Dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz naszego klubu. 

Całość wsparcia finansowego zostanie wykorzystana na zakup sprzętu sportowego dla naszych adeptów - bramki, piłki, stroje, buty itp.

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości