TRENERZY

Trenerzy szkółki:

Maciej Lisiecki tel 724-575-876 – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, posiada licencje trenera UEFA A. Obecnie zawodnik drużyny KS Zjednoczeni Września, występował także w klubach III ligi - Sokole Kleczew i Calisii Kalisz. Pięciokrotnie zdobywał koronę króla strzelców IV ligi.

Bartłomiej Figas tel 692-105-809 - swoje pierwsze kroki piłkarskie stawiał w drużynach młodzieżowych Kosyniera Sokołowo, grał także w drużynach juniorskich Lecha Poznań, seniorskich Polonii Środa Wlkp. i Victorii Września, obecnie jest grającym trenerem w Płomieniu Nekla, trener z licencją UEFA A.

Jakub Cierpiszewski tel 500-153-004 – Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku ratownictwo medyczne. Posiada licencje trenera UEFA C. Obecnie zawodnik i trener drużyny Czarni Czerniejewo. Oprócz obowiązków trenerskich sprawuje także opiekę medyczną podczas meczów organizowanych przez nasz klub.

Mateusz Jackowski tel 509-150-697 - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, posiada licencję trenera UEFA B. W przeszłości pracował z grupami młodzieżowymi w klubach Poznaniak Poznań i Płomień Nekla, gdzie również przez wiele lat występował w drużynie seniorów.

Tomasz Roszyk tel 696-536-215 - Absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu - turystyka i rekreacja. Posiada tytuł trenera UEFA B. Obecnie zawodnik i trener drużyny KS Zjednoczeni Września,. Występował także w LKS Ślesin i Sokole Kleczew. Całą swoją przygodę z futbolem związany z pozycją bramkarza.

Piotr Dowbusz tel 697-982-636 - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, posiada licencję UEFA B. Trener grup młodzieżowych i drużyny seniorskiej MKS Warta Pyzdry, w której także występowała jako zawodnik.

Mateusz Goździaszek tel 696-650-849 - ur 13 stycznia 1990 we Wrześni, obecnie zawodnik Victorii Września, grał także w klubie III ligi Sokole Kleczew. Posiada uprawnienia trenerskie UEFA C.

Szymon Krawczyński tel 783-757-394 - ur.29 lipca 1994.Obecnie zawodnik Victorii Września. Posiada uprawienia trenerskie UEFA C.

Krzysztof Nadolny tel 606-958-328 - Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku logistyka.. W 2021 roku ukończone szkolenie na trenera przygotowania motorycznego oraz kurs - kształcenia motoryki u dzieci i młodzieży. Obecnie zawodnik drużyny KS Zjednoczeni Września, uczestnik kursu trenerskiego na licencję UEFA C.

Damian Nowak tel 691-511-097 - absolwent Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Grał w drużynach młodzieżowych Sparta Sklejka Orzechowo. Uczestnik kursu trenerskiego na licencję UEFA C.