NABÓR

NABÓR PROWADZONY JEST CAŁY ROK !!!

Wszystkich chętnych zapraszamy do naszych grup treningowych. Szkółka prowadzi zajęcia na terenie Wrześni, Gniezna-Cielimowo, Mielżyna, Nekli, Otocznej, Pyzdr, Kołaczkowa, Kaczanowa, Chwalibogowa i Nowego Folwarku. W zajęciach mogą brać udział dziewczynki (grupa dziewczęca powstała we Wrześni w innych lokalizacjach dziewczynki trenują z chłopcami).

W Szkółce Piłkarskiej Fox trenują chłopcy i dziewczynki w wieku 2-13/17 lat. Podział na grupy szkoleniowe (wg. roczników).

Do Szkółki Fox może zapisać się każde dziecko z wymienionej wyżej grupy wiekowej - brak selekcji - grupy podzielone są na mniej i bardziej zaawansowane  !!!. Jedynym wymogiem przystąpienia do pierwszych zajęć jest dobry stan zdrowia. Dziecko powinno posiadać również strój sportowy (koszulka, spodenki, odpowiednie obuwie). Po zapisaniu się na zajęcia każde dziecko otrzyma bezpłatny sprzęt sportowy (koszulka, spodenki, ewentualnie buty jeżeli rozmiar jest na stanie).

Zajęcia odbywają się 2-3 razy w tygodniu od marca do listopada (grupy najmłodsze od kwietnia do października) na obiektach ,,Orlik 2012,, ,podczas okresu zimowego w salach sportowych. Nasze grupy nie są liczne (maksymalnie 20-22 zawodników w grupach starszych oraz 18-20 w grupach młodszych - zajęcia w dwóch najmłodszych grupach 2-6 lat odbywają się pod nadzorem dwóch trenerów), przez co szkolenie jest znacznie lepsze. Organizujemy wyjazdy na mecze Lecha Poznań oraz na obozy szkoleniowe. Nasi adepci biorą udział w trzech różnych rozgrywkach m.in Liga Mistrzów Szkółek FOX/WP- gdzie występują reprezentacje w rocznikach 2008-2002, Liga Szkółki Piłkarskiej FOX dla dzieci od 5-11 roku życia oraz EXTRAFOX z udziałem drużyn z Wrześni, Witkowa, Środy Wlkp. i Czerniejewa dzięki rozgrywkom adepci mogą rywalizować z rówieśnikami i poczuć smak prawdziwych sportowych emocji. Adpeci także biorą udział w rozgrywkach PZPN !!!

Każdy może spróbować pierwsze dwa treningi są darmowe i niezobowiązujące!!!!

Zapisy trwają przez cały rok pod numerem telefonu:724-575-876 email - szkolka.fox@o2.pl