ZWIEDZANIE INEA STADION !!!

Dnia 28.12.2017 r. Szkółka Piłkarska Fox organizowała wyjazd do Poznania, w którym udział wzięło blisko 40 osób związanych z naszym klubem. Podczas wycieczki nasi adepci zwiedzali stadion Lecha Poznań, gdzie mogli zobaczyć między innymi: Salę Konferencyjną, Szatnię Gości, boisko wraz z ławkami rezerwowych, Lożę Prezydencką, Salę Legend oraz Trybunę Prasową. Po tych atrakcjach przyszła pora na kolejne, tym razem w najnowocześniejszym i największym wodnym kompleksie rekreacyjno-sportowym w Polsce wykorzystujący naturalne wody, a dokładniej w Termach Maltańskich. Na zakończenie wyjątkowo adepci dostali zgodę na obiad w Macdonalds. Kolejny wyjazd na stadion do Poznania to już wycieczka na mecz ekstraklasowy, ale to dopiero na przełomie marca i kwietnia.