Zakończenie sezonu w EKSTRAFOX !!! Zwyciężamy we wszystkich rocznikach!!!

Zakończyły się rozgrywki ESKTRAFOX w sezonie 2017/2018 poniżej przedstawiamy wyróżnionych zawodników oraz osiągnięte wyniki - chcemy także w tym miejscu podziękować posłowi Bartoszowi Józwiakowi za ufundowanie nagród indywidualnych (statuetek).

Dream Team 2010

Melewski

Orwat

Strzyzykowski

Mikołajczak

Nowaczyk

Najlepszy zawodnik

Bartosz Nowak

Najlepszy strzelec

Rudkowski

Dream Team 2011

Gruszczyńska

A.Waszak

Kujawa

Głowińska

Balicki

Najlepszy zawodnik

Brandt Maksymilian

Najlepszy strzelec

Rolewicz Łukasz

Dream Team 2007(8)

Makowski Kamil

Wojtasinska Julia

Gaworski Nikodem

Mieloszyński Piotr

Stefaniak Franciszek

Nowak Marcel

Braciszewski Jonasz

Szwaciński Dawid

Najlepszy bramkarz

Kryszak Milan

Najlepszy zawodnik

Olejniczak Oliwier

Najlepszy strzelec

Danielski Maciej

Dream Team 2008/9

Nowakowski Kuba

Szuba Dominik

Olejniczak Gracjan

Mikolajczak Adam

Gola Mateusz

Staniszewski Patryk

Niemczewski Kuba

Najlepszy bramkarz

Cieślik Tomasz

Najlepszy zawodnik

Brandt Aleksander

Najlepszy strzelec

Kryszak Miłosz

2007

I
Polonia Środa Wlkp. - Szkółka FOX 1:6 (Mieloszyński – 3-Danielski, Koczorowski, Gaworski, Godzich)
Czarni Czerniejewo - Polonia Środa Wlkp. 7:0 (2-Nowak, Szwaciński, Braciszewski, Olejniczak, Kujawski, Olszewski)
Czarni Czerniejewo - Szkółka FOX 2:2 (2-Braciszewski – 2-Danielski)

II

Polonia Środa Wlkp. - Szkółka FOX 0-1 (Gaworski)

Polonia Środa Wlkp. - Czarni Czerniejewo 0-4 (Kaczmarek, Nowak, Langowski)

Czarni Czerniejewo - Szkółka FOX 3-1 (2-Olejniczak, Langowski – Drozdowski)

REWANŻE

Polonia Środa Wlkp. - Szkółka FOX 0-7 (4-Danielski, 2-Koczorowski, Drozdowski)

Polonia Środa Wlkp. - Czarni Czerniejewo 0-3 (3-K Podczaszak)

Czarni Czerniejewo - Szkółka FOX 2-0 (Olejniczak, Langowski)

III

Czarni Czerniejewo - Szkółka FOX 1:2 (Podczaszak - 2-Danielski)

Polonia Środa Wlkp. - Szkółka FOX 1:2 (Zięty - Danielski, Godzich)

Czarni Czerniejewo - Polonia Środa Wlkp. 1:1 (Nowak – Rajmund)

IV

Szkółka Piłkarska Fox - Czarni Czerniejewo 3:1 (2-Wojtasinska,Dębicki- Olejniczak)

Szkółka Piłkarska Fox - Polonia Środa Wlkp 5:0 (Godzich, Wojtasinska, 2-Danielski, Milan Kryszak)

Czarni Czerniejewo - Polonia Środa Wlkp 5:0 (Braciszewski, Langowski, Bigos, 2-Podczaszak)

Rewanże:

Szkółka Piłkarska Fox - Czarni Czerniejewo 1:3 (Drozdowski, - 2-Braciszewski, Podczaszak)

Szkółka Piłkarska Fox - Polonia Środa Wlkp 9:0 (2-Wojtasinska, 4-Danielski, 2-Dębicki, samobojcza)

Czarni Czerniejewo - Polonia Środa Wlkp 7:0 (Michalczak, Podczaszak, 2-Bigos, 3-Braciszewski)

V

Szkółka Piłkarska Fox- Polonia Środa 6:0 (2-Wojtasinska, Godzich, Gaworski, Koczorowski, Danielski)

Szkółka Piłkarska Fox- Czarni Czerniejewo 4:1 (2- Wojtasinska, Godzich, Koczorowski- Nowak)

Czarni Czerniejewo- Polonia Środa 5:0 (4- Braciszewski, Nowak)

Rewanże

Szkółka Piłkarska Fox- Polonia Środa 7:0 (Wojtasinska, 3-Cieślak, Gaworski, 2-Danielski)

Szkółka Piłkarska Fox-Czarni Czerniejewo 3:0 (Danielski, Wojtasinska, Zaworski)

Czarni Czerniejewo- Polonia Środa 8:0 (2-Michalczak, Bigos, Szwacinski, Podczasiak, Nowak, 2-Braciszewski)

VI

Szkółka Piłkarska Fox- Polonia Środa 6:0 (Wojtasińska, Wojtyś, 2-Gaworski, Makowski, Bartkowiak)

Szkółka Piłkarska Fox- Czarni Czerniejewo 0:0

Czarni Czerniejewo- Polonia Środa 11:0 (4- Braciszewski, 2- Bigos, Olejniczak, Podczasiak Kacper, 2- Olejniczak, Nowak)

Rewanże

Szkółka Piłkarska Fox- Polonia Środa 4:0 (Zaworski, Wojtyś, 2- Gaworski)

Szkółka Piłkarska Fox-Czarni Czerniejewo 2:3 (Wojtasinska, Gaworski- Szwaciński, Braciszewski, Podczasiak Kacper)

Czarni Czerniejewo- Polonia Środa Wielkopolska 8:0(2- Podczasiak Kacper, Nowak, Langowski, 3- Kaczmarek, Olejniczak)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

SZKÓŁKA FOX

44

71-18

2.

CZARNI CZERNIEJEWO

42

75-19

3.

POLONIA ŚRODA WLKP.

1

3-112

STRZELCY:

22 – Danielski

20 -Braciszewski,

13- Wojtasińska, Podczasiak

9 -Gaworski,Nowak

7 -Olejniczak

6 -Bigos

5 -Godzich

4 – Drozdowski,Koczorowski,Kaczmarek,Langowski

3 – Dębicki,Michalczak

2 –,Szwaciński, Wojtyś,Zaworski

1 - Mieloszyński, Olszewski, Kujawski, Rajmund, Zięty, Kryszak, Bartkowiak ,

2008/9

I
Czarni Czerniejewo - Polonia Środa Wlkp. 6:0 (2-Stefaniak, 2-Bigos, Podciaszek, Olszewski)
Polonia Środa Wlkp. - Szkółka FOX 0:5 (2-Wojtasińska, 2-Kryszak, G.Olejniczak)
Czarni Czerniejewo - Szkółka FOX 1:3 (Olszewski – G.Olejniczak, Kryszak, Wojtasińska)

II

Czarni Czerniejewo - Polonia Środa Wlkp. 3-0 (Niemczewski, Szperka, Staniszewski)

Czarni Czerniejewo - Szkółka FOX 0-3 (Czopek, Poliwczak, Brandt)

Polonia Środa Wlkp. - Szkółka FOX 0-4 (sam, Poliwczak, 2-Czopek)

REWANŻE
Czarni Czerniejewo - Polonia Środa Wlkp. 4-0 (2-Staniszewski, Niemczewski, Podczaszak)

Czarni Czerniejewo - Szkółka FOX 2-1 (Szperka, Niemczewski – W.Olejniczak)

Polonia Środa Wlkp. - Szkółka FOX 0-3 (Kryszak, G.Olejniczak, Suchowski)

III

Polonia Środa Wlkp. - Szkółka FOX 0:3 (Poliwczak, W.Olejniczak, Nowakowski)

Czarni Czerniejewo - Szkółka FOX 0:3 ( Poliwczak, S.Turz, Czopek )

Polonia Środa Wlkp. - Czarni Czerniejewo 0:3 (3-Staniszewski)

IV

Szkółka Piłkarska Fox - Czarni Czerniejewo 3:0 (Kryszak, Czopek, W.Olejniczak)

Szkółka Piłkarska Fox- Polonia Środa Wlkp 5:0(3-Czopek 2-Kryszak)

Czarni Czerniejewo - Polonia Środa Wlkp 2:0(Staniszewski, Niemczewski)

Rewanże:

Szkółka Piłkarska Fox - Czarni Czerniejewo 4:0(Pietrykowski, Czopek, 2-Kryszak)

Szkółka Piłkarska Fox- Polonia Środa Wlkp 4:0 (3-Czopek, Kryszak)

Czarni Czerniejewo - Polonia Środa Wlkp 3:0(Podczaszak, 2-Staniszewski)

V

Szkółka Piłkarska Fox- Polonia Środa 3:0 (2-Kryszak, Poliwczak)

Szkółka Piłkarska Fox- Czarni Czerniejewo 5:0 (Czopek, 2-G.Olejniczak, Nowakowski, Kryszak)

Czarni Czerniejewo- Polonia Środa 4:1 (Dawidowicz, 2-Staniszewski, Podczasiak- Mieloszynski)

Rewanże

Szkółka Piłkarska Fox - Polonia Środa 8:0 (4- Kryszak, Pera, Nowakowski, Brandt, Poliwczak)

Szkółka Piłkarska Fox - Czarni Czerniejewo 2:1 (Kryszak, Brandt - Staniszewski)

Czarni Czerniejewo- Polonia Środa 3:1 (Staniszewski, 2- Dawidowicz- Mikołajczak)

VI

Szkółka Piłkarska Fox- Polonia Środa Wielkopolska 8:0(5-Kryszak, 2-Jagodziński, Nowakowski)

Szkółka Piłkarska Fox- Czarni Czerniejewo 0:0

Czarni Czerniejewo-Polonia Środa Wielkopolska 4:0(2- Niemczewski, Dawidowicz, Podczasiak Klaudiusz)

Rewanże

Szkółka Piłkarska Fox- Polonia Środa Wielkopolska 4:0(2-Kryszak, Olejniczak, Brandt)

Szkółka Piłkarska Fox- Czarni Czerniejewo 7:0(Wesołowski, Brandt, 3- Nowakowski, Szuba, Kryszak)

Czarni Czerniejewo- Polonia Środa Wielkopolska 1:0(Dawidowicz)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

SZKÓŁKA FOX

55

71-4

2.

CZARNI CZERNIEJEWO

34

37-36

4.

POLONIA ŚRODA WLKP.

0

2-81

STRZELCY:

27 - Kryszak,

13 -Staniszewski

12 - Czopek

7 -Nowakowski

6 – Poliwczak,G.Olejniczak,Niemczewski

5 -Brandt

3 - Wojtasińska, Pera,Podczasiak

2 - Olszewski, Stefaniak, Bigos, Szperka, Nowak,W.Olejniczak, Jagodziński, Dawidowicz

1 – Suchowski, W.Olejniczak, Turz, Pawlik, Świrydowicz, Pietrykowski, Szuba, Wesołowski

2010

I

Szkółka FOX - Szkółka FOX II 3:0 (Mikołajczak, Kaźmierczak, Nowak)

Szkółka WP - Płomień Nekla 4:1 (2-Orwat, 2-Wyrozumialski - Rudkowski)

Szkółka WP - Szkółka FOX 7:4 (Mikołajczak, Nowak, Kaźmierczak, Zieliński - 3-Zdziennicki, 3-Orwat, Wyrozumialski)

Szkółka FOX II - Płomień Nekla 1:1 (Waszak – Rudkowski)

Szkółka WP - Szkółka FOX II 4:0 (2-Orwat, 2-Zdziennicki)

Szkółka FOX - Płomień Nekla 0:3 (2-Rudkowski, Strzyżewski)

II

Szkółka FOX- Szkółka FOX II 3:1 (Garczyk, Mikołajczak, Pluciński- Waszak)

Szkółka WP - Płomień Nekla 4:1(2-Orwat,Wyrozumialski, Zajac - Osypiuk)

Szkółka WP - Szkółka FOX4:3 (Wyrozumialski,2-Orwat,Zdzienicki - Kaźmierczak, 2-Bolewicz)

Szkółka FOXII - Płomień Nekla 0:3 (2-Rudkowski, Strzyzewski)

Szkółka WP - SzkółkaFOXII 4:0 (2-Wyrozumialski, 2-Zajac)

Szkółka FOX- Płomień Nekla 0:0

III

2010

Szkółka FOX - Szkółka FOX II 4:1 (2-Nowak ,2-Lipiński- Ignaszak)

Szkółka WP – Płomień Nekla 1:1 (Kubasik- Rutkowski)

Szkółka WP – Szkółka FOX 3:4 (Kubasik, Radzinski, Kosmala- Kazmierczak, Nowak, Lipiński, Mikołajczak)

Szkółka FOX II – Płomień Nekla 1:0 (Garczyk )

Szkółka WP – Szkółka FOX II 1:1 (Kosmala-Ignaszak)

Szkółka FOX – Płomień Nekla 1:0 (Mikołajczak)

IV

Szkółka FOX - Szkółka FOX II 3:1 (2-Nowak, Lipiński - Bernard)

Szkółka WP - Płomień Nekla 0:6 (6-Rudkowski)

Szkółka WP - Szkółka FOX 0:9 (3-Nowak, 2-Lipiński, 3-Mikołajczak, Czarnecki)

Szkółka FOX II - Płomień Nekla 1:1 (Kaźmierczak - Twarożek)

Szkółka WP - Szkółka FOX II 0:8 (3-Ignaszak, 2-Kaźmierczak, 2-Astapczyk, Grzegorek)

Szkółka FOX - Płomień Nekla 3:1 (2-Mikołajczak, Nowak - Rudkowski)

2010

V

Szkółka FOX - Szkółka FOX II 3-1 (2-Nowak, Nowaczyk - Szajda)

Szkółka WP - Płomień Nekla 0-3 (2-Rudkowski, Strzyzykowski)

Szkółka WP - Szkółka FOX 0-0

Szkółka FOX II - Płomień Nekla 3-3 (2-Bernard, Czarnecki - 3-Rudkowski)

Szkółka WP - Szkółka FOX II 2-1 (Pawłowski, Kosmala - Szczublewski)

Szkółka FOX - Płomień Nekla 1-1 (Jarzabek - Rudkowski)

VI

Szkółka FOX - Szkółka FOX II 3-0 (Mikołajczak, Jarząbek, Nowak)

Szkółka WP - Płomień Nekla 3-3 (2-Wyrozumialski, Orwat - Rudkowski, 2-Strzyżkowski)

Szkółka WP - Szkółka FOX 2-3 (Orwat, Pawłowski, - 2-Nowak, Mikołajczak)

Szkółka FOX II - Płomień Nekla 1-6 (Pluciński - 3-Rudkowski, 2-Strzyżykowski, Twarożek)

Szkółka WP - Szkółka FOX II 4-1 (2-Wyrozumialski, Orwat, Pawłowski - Czarnecki)

Szkółka FOX - Płomień Nekla 1-4 (Mikołajczak - 3-Rudkowski, Strzyzykowski)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

SZKÓŁKA FOX

37

48-30

2.

SZKÓŁKA WP

27

47-49

3.

PŁOMIEŃ NEKLA09

25

38-25

4.

SZKÓŁKA FOX II

10

22-48

STRZELCY:

23 - Rudkowski

16-Nowak

11-Mikołajczak

10 -Orwat,

7 - Wyrozumialski,Strzyżykowski

6 -Lipiński,Kaźmierczak,

5 - Zdziennicki,

3 - Kosmala,Bernard,Czarnecki

2 -Ignaszak, Kubasik, Astapczyk,Pawłowski,Twarożek

1 - Zieliński, Waszak, Radziński, Garczyk, Grzegorek, Nowaczyk, Szajda, Szczublewski, Nowaczyk, Jarząbek,

Pluciński

2011

I

Szkółka WP - Płomień Nekla 7:1 (3-Maćkowiak, 2-Kałuzny, 2-Kozubiński – Janiszewski)

Szkółka FOX – FOXy 3:3 (Bandosz, Rolewicz, Gaworski, - Lepczyk, 2-Gruszczyńska)

Płomień Nekla – FOXy 4:0 (3-Dyszkant, Małecki)

Szkółka WP - Szkółka FOX 4:0 (2-Janiszewski, 2-Maćkowiak)

Płomień Nekla - Szkółka FOX 3:4 (Dyszkant, Małecki, samo – 2-Rolewicz, Andryszak, Gaworski)

Szkółka WP – FOXy 3:1 (2-Kałużny, Kozubiński-Gruszczyńska)

II

Szkółka WP - Płomień Nekla 7:0 (Woźniak, 3-Radzinski,W.Janiszewski, F.Janiszewski, Kaluzny)

Szkółka FOX -FOXy 3:2 (Rolewicz, 2-Bandosz -2-Gruszczyńska)

Płomień Nekla - FOXy 1:2 (Balicki, 2-Lepczyk)

Szkółka WP - SzkółkaFOX4:0 (3-Woźniak, Radzinski)

Płomień Nekla - Szkółka FOX0:2 (2-Rolewicz)

Szkółka WP -FOXy 7:2 (3-F.Janiszewski,2-W.Janiszewski, 2-Radzinski - Piotrowicz,Lepczyk)

III

Szkółka WP - Płomień Nekla 1:2 (Kosmala – 2-Balicki)

Szkółka FOX – FOXy 3:2 (Sękowski, Waszak, Rolewicz- Lepczyk, Gruszczyńska)

Płomień Nekla - FOXy 1:1 (Balicki- Lepczyk)

Szkółka WP – Szkółka FOX 1:3 (Sygrela- 2-Rolewicz, Waszak)

Płomień Nekla – Szkółka FOX 1:4 (Balicki- 4-Rolewicz)

Szkółka WP - FOXy 0:0

IV

Szkółka WP - Płomień Nekla 2:6 (Brandt, Zbierski - 2-Kujawa, 2-Dyszkant, 2-Balicki)

Szkółka FOX - FOXy 7:3 (3-Rolewicz, Fajka, 2-Pluciński, Miara - 2-Warciarek, Sypniewska)

Płomień Nekla - FOXy 1:1 (Balicki - Warciarek)

Szkółka WP - Szkółka FOX 1:5 (Brandt - 4-Rolewicz, Miara)

Płomień Nekla - Szkółka FOX 0:3 ( - 2-Rolewicz, Pluciński)

Szkółka WP - FOXy 2:3 (Brandt, Maciejewski - 3-Warciarek)

V

Szkółka WP - Płomień Nekla 6-2 (Kosmala, 2-Maćkowiak, Brandt, Janiszewski, Kujawa - 2-Balicki)

Szkółka FOX - FOXy 7-0 (2-Rolewicz, 2-Szwat, Andryszak, Waszak, Matuszczyk)

Płomień Nekla - FOXy 1-3 (Dyszkant-2-Gruszczyńska, Lepczyk)

Szkółka WP - Szkółka FOX 4-2 (2-Brandt, Kujawa, Maćkowiak - Matuszczyk, Szwat)

Płomień Nekla - Szkółka FOX 3-10 (2-Dyszkant, Kujawa- 2-Matuszczyk, 2-Andryszak, 3-Rolewicz, 3-Waszak),

Szkółka WP - FOXy 7-1 (2-Kujawa, 2-Brandt, Kałużny, Maćkowiak, Janiszewski - Gruszczyńska)

VI

Szkółka WP - Płomień Nekla 7-2 (3-Brandt, Kujawa, 2-Męch, Janiszewski - Balicki, Kujawa)

Szkółka FOX - FOXy 6-2 (Szwat, 2-Rolewicz, Andryszak, 2-A.Waszak, - Głowińska, Gruszczyńska)

Płomień Nekla - FOXy 2-4 (Kujawa, Dyszkant - 3-Głowińska, Gruszczyńska)

Szkółka WP - Szkółka FOX 4-2 (Kujawa, 2-Męch, Janiszewski - A.Waszak, Andryszak)

Płomień Nekla - Szkółka FOX 1-5 ( Kujawa - A.Waszak, 3-Rolewicz, Matuszczyk,

Szkółka WP - FOXy 5-1 ( 2-Brandt, Janiszewski, Kujawa, Męch - Głowińska)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

SZKÓŁKA FOX

40

69-38

2.

SZKÓŁKA WP

37

72-32

3.

FOXy

16

31-65

4.

PŁOMIEŃ NEKLA10

11

31-69

STRZELCY:

31 - Rolewicz

13 -Brandt

11 -Gruszczyńska

10 -Waszak, Balicki,Dyszkant

9- Maćkowiak,Kujawa(WP)

8 -Janiszewski

7-Lepczyk,

6 - Radziński, Warciarek, ,Kujawa ,Kałużny,Andryszak,

5 - Głowińska,Matuszczyk, Męch

4 - F.Janiszewski,Woźniak, Szwat

3 - Kozubiński, W.Janszewski,Bandosz, Pluciński,

2 - Gawroski, Małecki,Miara,Kosmala,

1 - Piotrowicz, Sygrela, Sękowski, Fajka, Maciejewski, Zbierski,