Obóz piłkarski - zimowy !!! RUSZYŁY ZAPISY

Szkółka Piłkarska Fox organizuje obóz piłkarski podczas ferii zimowych w dniach 20.01.2019 - 25.01.2019 r. (6dni)

Zapisy pod numerem telefonu 724575876 lub email-szkolka.fox@o2.pl - ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń (można wstępnie się zapisać i zrezygnować do końca grudnia) - zostanie także utworzona lista rezerwowa, koszt dla adeptów 660zł (możliwość zapłaty w III ratach...I-rata do końca listopada....II-do końca grudnia....III-do połowy stycznia) natomiast dzieci spoza klubu 700zł. Zapisy do 31.12.2018 r. - obóz dla dzieci od 7 roku życia.

Zgrupowanie odbędzie się w Zespole Szkół w Margoninie (80 km od Wrześni). Do dyspozycji będzie hala sportowa 30x50m - 12-godzin dziennie (2-3 treningi po 70-90minut) ,hala gimnastyczna 20x10 i lodowisko kryte przy szkole. Dzienne wyżywienie składać się będzie z 4 posiłków - śniadanie - obiad - podwieczorek - kolacja dodatkowo woda mineralna bez ograniczeń.

Przewidziane są sparingi z innymi zespołami przebywającymi na obozie, 2-3 treningi dziennie, zabawy, turnieje, itp.

PODZIAŁ NA III GRUPY TRENINGOWE WG WIEKU !!! 2011-2009....2008-2006....2005-<

Najważniejsze rzeczy do zabrania - ręczniki, kurtka przeciwdeszczowa, odzież do treningu, legitymacja szkolna, buty z płaską podeszwą (na halę) i korki lub turfy w przypadku temperatury powyżej 10 stopni jest możliwość treningu na orliku, klapki.

ZAKAZ ZABIERANIA - komputerów, tabletów, gier komputerowych, słodyczy w postaci chipsów paluszków itp. oraz napoi typu pepsi,fanta,sprite.

ZAKAZ ODWIEDZIN DZIECI - możliwość tylko przyjazdu w ostatni dzień zgrupowania!!!

WAŻNE:

Lekarstwa, które dziecko stale przyjmuje należy przekazać opiekunowi wraz z przyklejoną do opakowania kartką zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz dokładny sposób dawkowania leku.

Każdy uczestnik ma wykupione ubezpieczenie NNW