Obóz piłkarski - zimowy !!! 4 miejsca

Szkółka Piłkarska Fox organizuje obóz piłkarski podczas ferii zimowych w dniach 11.02.2018 - 16.02.2018 r. (6dni)

Zapisy pod numerem telefonu 724575876 lub email-szkolka.fox@o2.pl - ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń (można wstępnie się zapisać i zrezygnować do końca grudnia) - zostanie także utworzona lista rezerwowa, koszt dla adeptów 650zł (możliwość zapłaty w III ratach...I-rata do końca listopada....II-do końca grudnia....III-do końca stycznia) natomiast dzieci spoza klubu 690zł. Zapisy do 31.01.2018 r. - obóz dla dzieci od 7 roku życia.

Zgrupowanie odbędzie się w Zespole Szkół w Margoninie (80 km od Wrześni). Do dyspozycji będzie hala sportowa 30x50m - 12-godzin dziennie ,hala gimnastyczna 20x10 i lodowisko kryte przy szkole. Dzienne wyżywienie składać się będzie z 4 posiłków - śniadanie - obiad - podwieczorek - kolacja dodatkowo woda mineralna bez ograniczeń.

Przewidziane są sparingi z innymi zespołami przebywającymi na obozie, 2-3 treningi dziennie, zabawy, turnieje, itp.

GRUPY TRENINGOWE WG WIEKU !!!

Najważniejsze rzeczy do zabrania - ręczniki, kurtka przeciwdeszczowa, letnia i ciepła odzież do treningu, legitymacja szkolna, buty z płaską podeszwą (na halę) i korki lub turfy, klapki.

ZAKAZ ZABIERANIA - komputerów, tabletów, gier komputerowych, słodyczy w postaci chipsów paluszków itp. oraz napoi typu pepsi,fanta,sprite.

ZAKAZ ODWIEDZIN DZIECI - możliwość tylko przyjazdu w ostatni dzień zgrupowania!!!

WAŻNE:

Lekarstwa, które dziecko stale przyjmuje należy przekazać opiekunowi wraz z przyklejoną do opakowania kartką zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz dokładny sposób dawkowania leku.

Każdy uczestnik ma wykupione ubezpieczenie NNW