Nabór do Szkółki Piłkarskiej Fox Nowy Folwark !!!

Ruszył nabór adeptów Szkółki Piłkarskiej Fox w Nowym Folwarku. Szkółka zaprasza na systematyczne treningi chłopców i dziewczynki od 4-roku życia, które ruszają już na przełomie marzec-kwiecień. Przynależność do Szkółki to nie tylko jednostki treningowe, ale także udział w rozgrywkach – Liga Szkółki Piłkarskiej Fox, Ligi Mistrzów Szkółek FOX/WP i Ligi Zaprzyjaźnionych Szkółek z Wrześni, Gniezna i Witkowa oraz wyjazdy na mecze piłkarskie Lecha Poznań i obozy sportowe.

Informacje dotyczące naborów do dziecięcych drużyn piłkarskich można uzyskać pod numerem telefonu 724-575-876 lub email -szkolka.fox@o2.pl

Można wysłać sms z wstępnym zapisem - imię-nazwisko--rok urodzenia i dopiskiem Nowy Folwark, szkółka natomiast poinformuje o pierwszym niezobowiązującym treningu w sms-ie zwrotnym.