Mistrzostwa rodziców i przyjaciół Szkółki FOX !!!

24.06.2018 r. odbędą się III Mistrzostwa Rodziców i Przyjaciół Szkółki Piłkarskiej Fox (turniej podzielony na kategorie - damską i męską) start planowany jest na godzinę 16.00 - zakończenie około 18.30. Zawody odbędą się na orliku przy SSP 1 we Wrześni.

Po zawodach około godziny 19.00 na terenie kempingów we Wrześni przy ul. Świętokrzyskiej czyli w Ośrodku ,,Lipówka" odbędzie się piknik-ognisko dla całych rodzin. Następnie o godzinie 20.00 wspólnie dopingować będziemy naszych piłkarzy, którzy rozegrają mecz na MŚ w Rosji,a ich przeciwnikiem będzie Kolumbia.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH - BYŁYCH, OBECNYCH, PRZYSZŁYCH CZŁONKÓW NASZEGO KLUBU !!! TAKŻE LUDZI, KTÓRZY NIE SĄ CZŁONKAMI, ALE NAM SERDECZNIE KIBICUJĄ