KLASA SPORTOWA PRZY WSPÓŁPRACY Z NASZYM KLUBEM !!!

Dziś ruszył nabór do klasy sportowej o profilu piłki nożnej przy SSP1 we Wrześni. Wszystkie chętne dzieci, obecnie uczniowie klasy III zapraszamy od września do klasy IV w roku szkolnym 2018/2019. Zapisy są zarówno dla chłopców jak i dziewcząt z całego powiatu wrzesińskiego. W ramach w/w klasy dzieci będą miały dodatkowo 6 godzin lekcyjnych zajęć piłkarskich, a także standardowe zajęcia wychowania fizycznego 4 godziny lekcyjne. Chętnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 724-575-876 lub wysłać zgłoszenie na testy sprawnościowe poprzez sms w treści - imię-nazwisko-szkoła- z dopiskiem klasa sportowa. Zapisy trwają do 30.03.2017 r.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE CHĘTNE DZIECI KLAS III NA TESTY SPRAWNOŚCIOWE, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 14.04.2017 r. W HALI WOSR PRZY SSP1 O GODZINIE 17.00 !!!

Zdjęcie użytkownika Szkółka Piłkarska FOX.