IV KOLEJKA LIGI SZKÓŁKI FOX

2005-2007

IV

Września II – Czerniejewo 1:1(Ruta - Dębicki)

Września - Otoczna 0:0

Września – Czerniejewo 2:0 (Gaworski, Godzich)

Września II – Września 1:1(Groblewski - Danielski)

Otoczna - Czerniejewo 2:0 (Focht, Krakowiecki)

Otoczna - Września II 2:1 (Focht, Olek - Groblewski)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

WRZEŚNIA I

15

15-5

2.

WRZEŚNIA II

11

14-14

3.

OTOCZNA

10

8-16

4.

CZERNIEJEWO

5

6-8

STRZELCY:

5- Gruszka, Koczorowski,Godzich,

4-Gaworski, Danielski,

3- J.Chmura, Trojanowicz, Cieślak

2- Mikołajczak, A.Chmura, Makowski, Czopek,Krakowiecki, Groblewski, Focht

1-Wilczyński, Kryszak, Focht, Rolewicz, Ruta, Olek, Dębicki,

2007-2009

IV

Nekla – Września 3:3(2-Suchowski, A.Nowakowski - 2-Kryszak, W.Olejniczak)

Otoczna – Nekla 1:2 (Turz- Suchowski, A.Nowakowski)

Września – Września II 4:2(3-J.Nowakowski, W.Olejniczak - 2-Poliwczak)

Września - Otoczna 6:0 (3-Kryszak, W.Olejniczak, Jagodziński, J.Nowakowski)

Nekla - Września II 2-3 (2-A.Nowakowski - 2-Poliwczak, Czopek)

Nekla - Września II 1-4 (Turz - 2-Czopek, G.Olejniczak, Poliwczak)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

NEKLA

18

26-15

2.

WRZEŚNIA

15

23-15

3.

WRZEŚNIA II

9

12-15

4.

PYZDRY/KOŁACZKOWO

4

1-6

5.

OTOCZNA

0

2-12

STRZELCY:

8-Poliwczak,

6-J.Nowakowski

5-Brandt, Kryszak,Suchowski,

4- Wojciechowski, A,Nowakowski,Turz,

3- Wesołowski, Czopek

2- Drozdowski, Dębicki,G.Olejniczak, W.Olejniczak

1- Kuźniewski, Pera, Stachowiak, Raźny,Wojtyś, Jagodziński

Roczniki 2010

IV

Kołaczkowo - Września 0:1 (Miara)

Września - Nekla 1:8 (Miara - 3-Nowak, 3-Lipiński 2-Mikołajczak)

Kołaczkowo - Nekla 1:2 (Jarząbek - Nowak, Lipiński)

rewanże:

Kołaczkowo - Września 2:1 (Szczublewski, Jarząbek - Astapczyk)

Września - Nekla 0:2 (Lipiński, Mikołajczak)

Kołaczkowo - Nekla 2:2 (2-Fajka - 2-Lipiński)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

NEKLA

30

52-14

2.

WRZEŚNIA

12

22-34

3.

KOŁACZKOWO

8

6-12

4.

WRZEŚNIA II

4

7-24

STRZELCY:

25- Nowak

17– Mikołajczak

11-Lipiński,

5-Jarząbek,

4 – Nowaczyk, Bandosz,Andryszak,

3 – Tomczak, Adamski

2- Gaworski, Miara, Fajka

1 – Zielińska, Grądziel, Szczublewski

2011/2012

BRAK TABELI – DZIECI MAJĄ CIESZYĆ SIĘ GRĄ I ZDOBYWANIEM BRAMEK !!!

26- Ł.Rolewicz

7- Oskar Olek

6 - O.Sękowski,Turz,

5 - Matuszczyk

4- Tomczak,Piasecki, Fajka

2- F.Szczepaniak, Walkowiak, Cieślak

1 – M.Markiewicz , Iskrzycki, Kwaśny, Roszyk