III KOLEJKA EKSTRAFOX-RADIO WRZEŚNIA

Dnia 6.10.2018 została rozegrana III kolejka rozgrywek ESKTRAFOX-RADIO WRZEŚNIA oto osiągnięte wyniki:

2007/8

3kolejka

Szkółka Fox- FA Miłosław 0:2 (Lis, Matuszak)

Szkółka Fox-Czarni Czerniejewo 2:1 (Czopek, Jagodziński -Dawidowicz)

Czarni Czerniejewo- FA Miłosław 5:0 (Olejniczak, 2-Langowski 2-Braciszewski)

rewanże

Szkółka Fox- FA Miłosław 1:3 (Czopek - Grzeszczyk, Lis, Jankowiak)

Szkółka Fox-Czarni Czerniejewo 0:3 (-Braciszewski, Langowski, Olejniczak)

Czarni Czerniejewo- FA Miłosław 2:0 (Olejniczak, Szwaciński)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

CZARNI CZERNIEJEWO

31

31-5

2.

SZKÓŁKA FOX

12

10-18

3.

FA MIŁOSŁAW

11

9-24

STRZELCY:

9 - Olejniczak,

7 -Braciszewski

4 - Langowski,

3- Nowak, Lewandowski,Czopek,

2 - Kryszak, Juszczak, Lis, Grzeszczyk,Szwaciński,

1 - Poliwczak,Zaworski, G.Olejniczak, JagodzińskiŚlęzak, Żurek, Dawidowicz, Matuszak, Jankowiak

2009/10

3kolejka

Szkółka Fox- Płomień Nekla 2:2 (Mikołaj Kaźmierczak,Marcel Kaźmierczak - 2-Rudkowski)

Szkółka Fox-Czarni Czerniejewo 0:2 (2-Niemczewski)

Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 4:2 (2-Staniszewski,2-Niemczewski, 2-Rudkowski)

rewanże:

Szkółka Fox- Płomień Nekla 3:0 (W.Olejniczak, Grygierczyk, Mikołajczak)

Szkółka Fox-Czarni Czerniejewo 2:2 (Grygierczyk, Szajda - 2-Niemczewski)

Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 4:0 (3-Niemczewski, Kaczmarek)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

CZARNI CZERNIEJEWO

29

37-12

2.

SZKÓŁKA FOX

16

22-23

3.

PŁOMIEŃ NEKLA

3

12-36

STRZELCY:

15 -Niemczewski,

12 - Rudkowski,

10 - Staniszewski,

6 -Grygierczyk,

5- Szalbierz,

4- Nowaczyk,W.Olejniczak,

3- Dawidowicz,Mikołajczak,

2- Czarnecki, Zawadzki

1- Nowak,Mikołaj Kaźmierczak,Marcel Kaźmierczak, Szajda, Kaczmarek

2011

3kolejka

Szkółka Piłkarska Fox-Czarni Czerniejewo 1:0(Rolewicz)

Szkółka Piłkarska WP- Płomień Nekla 3:0(Janiszewski W, Janiszewski F, Benc)

Szkółka Piłkarska WP- Szkółka Piłkarska Fox 1:1(Janiszewski F- Rolewicz)

Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 3:3(Juszczak, Jóźwiak, Nykiel- 2-Kostrzewa, Wojciechowski)

Szkółka Piłkarska WP- Czarni Czerniejewo 1:1(Janiszewski F- Zieliński)

Szkółka Piłkarska Fox- Płomień Nekla 5:1(3-Waszak Antek, 2-Rolewicz-Juszczak)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

SZKÓŁKA FOX

23

30-7

2.

SZKÓŁKA WP

15

18-12

3.

CZARNI CZERNIEJEWO

9

14-18

4.

PŁOMIEŃ NEKLA

2

7-32

STRZELCY:

13 - Rolewicz

8- Waszak

7 - Bandosz

5 -F.Janiszewski,

3- Męch, Mudrak, Zakrzewski,W.Janiszewski,Kostrzewa,

2 - Brandt, Dąbek,Jóźwiak,

1- Kujawa, Małecki, Kubiak, Zawadzki, Skórniak, Ratajczak, Kopiński, Binkowski, Juszczak, Nykiel, Zieliński, Wojciechowski, Benc

2012

3kolejka

Szkółka Piłkarska WP- Polonia Środa Wielkopolska 2:8(Chrzan,Czoch- 3-Sobczak, 3-Majchrzak, Waligóra, Bartkowiak)

Szkółka Piłkarska Fox- FOXy 4:1(Matuszczyk, Szwat, 2-Walkowiak- Lepczyk)

Polonia Środa Wielkopolska- FOXy 2:7(Majchrzak, Bartkowiak- 4-Glowinska, 2-Kruszyńska, Lepczyk)

Szkółka Piłkarska WP- Szkółka Piłkarska Fox 0:7(Czech, Matuszczyk, Kaczmarek, 2-Walkowiak, 2- Szwat)

Polonia Środa Wielkopolska- Szkółka Piłkarska Fox 3:8(2-Bartkowiak, Majchrzak- 3-Walkowiak, Kaczmarek, 3- Szwat, Matuszczyk

Szkółka Piłkarska WP- FOXy 1:10(Chrzan- 3-Łabędzka, 2-Kruszyńska, 3- Glowińska, Goclik, Lepczyk)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

SZKÓŁKA FOX

27

61-14

2.

FOXy

15

46-33

3.

POLONIA ŚRODA WLKP.

6

20-42

4.

SZKÓŁKA WP

6

22-50

STRZELCY:

18- Głowińska, Szwat,

14 -Walkowiak,

12 – Matuszczyk

7 –Zbierski, Borowicz,

6 – Pietrowicz, Gruszczyńska, Sobczak,

5 - Sękowski,Bartkowiak, Majchrzak,Czech,

4 – Kruszyńska

3 - Masłowski, Jurkiewicz, Lepczyk, Łabędzka

2 – Sygrela, Janiszewski, Warciarek, Chrzan, Kaczmarek

1 – Grześkowiak, Kaźmierczak, Przybyłek, Czoch, Waligóra, Goclik