II KOLEJKA ESKTRAFOX-RADIO WRZEŚNIA

Dnia 22.09.2018 została rozegrana II kolejka rozgrywek EKSTRAFOX-RADIO WRZEŚNIA oto wyniki:

2007/8

1kolejka

Szkółka Fox- FA Miłosław 3:0(Poliwczak, Kryszak, Zaworski)

Szkółka Fox- Czarni Czerniejewo 0:1(Langowski)

Czarni Czerniejewo- FA Miłosław 1:1(Olejniczak- Chórek)

Rewanże:

Szkółka Fox- FA Miłosław 2:0(G.Olejniczak, Kryszak)

Szkółka Fox- Czarni Czerniejewo 0:2 (2-Nowak)

Czarni Czerniejewo- FA Miłosław 3:0(Nowak, Olszewski, Olejniczak)

2kolejka

Szkółka Fox- FA Miłosław 0-1 (Ślęzak)

Szkółka Fox-Czarni Czerniejewo 1-3 (Czopek – 3-Braciszewski)

Czarni Czerniejewo- FA Miłosław 4-0 (3-Lewandowski, Olejniczak)

Rewanze:

Szkółka Fox- FA Miłosław 1-1 (Czopek – Żurek)

Szkółka Fox-Czarni Czerniejewo 0-4 (2-Juszczak, Olejniczak, Szwacinski)

Czarni Czerniejewo- FA Miłosław 2-1 (Braciszewski, Olejniczak – Grzeszczyk)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

CZARNI CZERNIEJEWO

22

20-3

2.

SZKÓŁKA FOX

9

7-9

3.

FA MIŁOSŁAW

5

4-16

STRZELCY:

6 - Olejniczak,

4 - Braciszewski

3- Nowak, Lewandowski

2-Kryszak, Juszczak

1-Poliwczak, Langowski, Zaworski, G.Olejniczak, Olszewski, Czopek, Grzeszczyk, Szwaciński, Ślęzak, Żurek

2009/10

1kolejka

Szkółka Fox- Płomień Nekla 4:2(Nowaczyk, Grygierczyk, Nowak, Mikołajczak-2-Rudkowski)

Szkółka Fox- Czarni Czerniejewo 1:1(W.Olejniczak-Staniszewski)

Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 3:3(Szalbierz, Staniszewski, Zawadzki-3-Rudkowski)

Rewanże:

Szkółka Fox- Płomień Nekla 2:0(2-Nowaczyk)

Szkółka Fox- Czarni Czerniejewo 1:4(Grygierczyk-2-Staniszewski, Niemczewski, Dawidowicz)

Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 3:1(Niemczewski, 2-Dawidowicz-Rudkowski)

2kolejka

Szkółka Fox- Płomień Nekla 4-1 (Grygierczyk, 2-Czarnecki, Mikołajczak – Rudkowski)
 

Szkółka Fox-Czarni Czerniejewo 1-2 (Nowaczyk - Niemczewski ,Staniszwski)

Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 5-0 (2-Niemczewski, 2-Szalbierz, Staniszewski)

Rewanże

Szkółka Fox- Płomień Nekla 1 – 1 (W.Olejniczak – Rudkowski)

Szkółka Fox-Czarni Czerniejewo 1-6 (W.Olejniczak – 2-Szalbierz 2-Staniszewski, Zawadzki, Niemczewski)

Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 1-0 (Staniszewski)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

CZARNI CZERNIEJEWO

20

25-8

2.

SZKÓŁKA FOX

11

15-17

3.

PŁOMIEŃ NEKLA

2

8-23

STRZELCY:

8-Rudkowski, Staniszewski,

6- Niemczewski,

5- Szalbierz,

4- Grygierczyk, Nowaczyk,

3- Dawidowicz, W.Olejniczak,

2- Czarnecki, Mikołajczak, Zawadzki

1- Nowak,

2011

1kolejka

Szkółka FOX – Czarni Czerniejewo 3:2 ( 2-Waszak, Sękowski – Kostrzewa, Mudrak)

Szkółka WP - Płomień Nekla 3:0 (W. Janiszewski, F. Janiszewski, Kujawa)

Szkółka WP - Szkółka FOX 1:1 (W.Janiszewski – Rolewicz)

Czarni Czerniejewo - Płomień Nekla 1:1 (Zakrzewski - Małecki)

Szkółka WP - Czarni Czerniejewo 5:0 ( F.Janiszewski, 2-Brandt, 2-Dabek)

Szkółka FOX - Płomień Nekla 2:0 (Bandosz, Rolewicz )

2kolejka

Szkółka FOX – Czarni Czerniejewo 3:0 (2-Waszak, Bandosz)

Szkółka WP - Płomień Nekla 2:1 (2-Męch - Jóźwiak)

Szkółka WP - Szkółka FOX 1:6 (Kubiak - 3-Rolewicz, 3-Bandosz)

Czarni Czerniejewo - Płomień Nekla 5:0 (Binkowski, 2-Zakrzewski 2-Mudrak)

Szkółka WP - Czarni Czerniejewo 1:2 (Męch - Zawadzki, Skorniak)

Szkółka FOX - Płomień Nekla 8:1 (5-Rolewicz, Waszak, Ratajczak, 2-Bandosz -Kopinski)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

SZKÓŁKA FOX

16

23-5

2.

SZKÓŁKA WP

10

13-10

3.

CZARNI CZERNIEJEWO

7

10-13

4.

PŁOMIEŃ NEKLA

1

3-21

STRZELCY:

9 - Rolewicz

7 - Bandosz

5- Waszak

3- Męch, Mudrak, Zakrzewski,

2 - Brandt, Dąbek, W.Janiszewski, F.Janiszewski,

1- Kostrzewa, , Kujawa, Małecki, Jóźwiak, Kubiak, Zawadzki, Skórniak, Ratajczak, Kopiński, Binkowski

2012

1kolejka

Szkółka WP - Polonia Środa Wlkp. 2:3 (Zbierski, Grześkowiak – 2- Sobczak, Waligóra)

Szkółka FOX - FOXy 13:5 (Walkowiak, 3-Borowicz, 4-Szwat, 2-Matuszczyk, 3-Czech – 2-Głowińska, 2-Pietrowicz, Jurkiewicz)

Polonia Środa Wlkp.- FOXy 2:4 (Kaźmierczak, Przybyłek, 2- Głowińska, Jurkiewicz, Pietrowicz)

Szkółka WP - Szkółka FOX 1:7 (Zbierski – 3- Szwat, 2-Walkowiak, Borowicz, 2-Matuszczyk)

Polonia Środa Wlkp.- Szkółka FOX 0:9 ( 5-Matuszczyk, 2-Szwat, Czech, Walkowiak)

Szkółka WP – FOXy 5:6 ( 2-Zbierski, 2-Masłowski,Grześkowiak – 3-Głowińska 3-Pietrowicz)

2kolejka

Szkółka WP - Polonia Środa Wlkp.6:2 (Maciejewski, 3-Zbierski, Sygrela, Masłowski

- Bartkowiak, Sobczak)

Szkółka FOX - FOXy 3:2 (Borowicz, Walkowiak, Sękowski - Gruszczynska, Warciarek)

Polonia Środa Wlkp.- FOXy 0:9 (4-Gruszczyńska, Jurkiewicz, 3-Głowińska, Warciarek)
 

Szkółka WP - Szkółka FOX 2:5 (2-Maciejewski - 3-Sękowski, Borowicz, Szwat)

Polonia Środa Wlkp.- Szkółka FOX 0:5 (2-Walkowiak, Szwat , Sękowski, Borowicz)

Szkółka WP – FOXy 3:2 (Sygrela, 2- Janiszewski - Gruszczyńska, Glowinska)

Lp.

Nazwa drużyny

Pkt.

Br.

1.

SZKÓŁKA FOX

18

42-10

2.

FOXy

9

28-26

3.

SZKÓŁKA WP

6

19-25

4.

POLONIA ŚRODA WLKP.

3

7-35

STRZELCY:

11 - Głowińska, Szwat,

9 –Matuszczyk

7 –Zbierski, Borowicz, Walkowiak,

6 – Pietrowicz, Gruszczyńska

5 - Sękowski

4 – Czech,

3- Masłowski, Sobczak, Jurkiewicz,

2 – Sygrela, Janiszewski, Warciarek

1 – Grześkowiak, Kaźmierczak, Przybyłek, Bartkowiak