FIRMA ,,PUCUŚ" SPONSOREM SZKÓŁKI FOX !!

Firma porządkowa ,,PUCUŚ" to kolejny podmiot, który wspiera nasz klub w postaci zakupu sprzętu sportowego. Dodatkowo każda osoba związana z naszym klubem może liczyć na 20% upustu na usługi firmy.

Z nami będziesz miał pozamiatane!
Jesteśmy grupą ludzi, którzy nie tylko lubią sprzątać i robią to z uśmiechem, ale także dobrze wiedzą, jak sprzątać skutecznie. Nasza firma sprzątająca zostawiła w idealnym porządku dziesiątki mieszkań, biur, sklepów, a zadowoleni Klienci często polecają nas swoim bliskim. Czy może być lepsza rekomendacja?
Czym się zajmujemy?
Firma PUCUŚ oferuje usługi porządkowe dla Klientów indywidualnych i dla firm. Nasza działalność to między innymi:
• sprzątanie mieszkań
• sprzątanie domów
• sprzątanie apartamentów
• sprzątanie biur
• sprzątanie sklepów i galerii handlowych
• sprzątanie korporacyjne i sprzątanie biznesowe
• sprzątanie poremontowe
• świąteczne porządki
• sprzątanie okresowe i sprzątanie po eventach
• koszenie trawników, odśnieżanie posesji

W ramach usług porządkowych oferujemy sprzątanie od A do Z – od odkurzania, mycia podłóg i armatury łazienkowej aż po mycie okien i żaluzji, czyszczenie fug, mycie witryn sklepowych, czyszczenie miejsc trudno dostępnych.
Gdzie działa firma?
Nasza firma sprzątająca działa przede wszystkim w powiecie wrzesińskim, ale także w gnieźnieński i słupecki – usługi porządkowe oferujemy w najbliższych okolicach. Jeśli chciałbyś zamówić sprzątanie domu czy biura, a nie mieszkasz w tych powiatach – zadzwoń lub napisz do nas. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb Klientów.
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?
• wyręczamy Cię w tym, czego nie lubisz najbardziej – kiedy my sprzątamy, Ty możesz się zrelaksować.
• mamy doświadczenie i dokładnie wiemy, jakich środków i akcesoriów do sprzątania używać, by sprzątanie było efektywne, a jednocześnie bezpieczne dla otoczenia, w tym także dla małych dzieci i zwierząt.
• sprzątamy dokładnie i sumiennie – potwierdzają to liczne rekomendacje od naszych dotychczasowych Klientów.
• mamy szeroki wachlarz usług
• nie straszne nam sprzątanie po remontach, eventach ani nawet duże przedświąteczne porządki. Realizujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia i dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania Klienta.
• oferujemy atrakcyjne ceny – sprawdź nasz cennik, a będziesz mile zaskoczony!